Language
TR EN AR

Hakkımızda GÜNAY MAKİNE & GIDA MAKİNELERİ

Gıda Makineleri Sektöründe yılların verdiği birikimle kendini sürekli yenileyerek hizmet veren firmamız sektörde verdiği hizmet ve iş tecrübessiyle Makine imalatında adını zirveye taşımaya kendisine hedeflemiştir. Kendi branşında Makine Mühendisleriyle sürekli bilim ve teknoloji alanlarında çalışmalar yaparak en verimli ve ekonomik Makinalar yapmaya kendine hedef belirlemiştir. Günay Gıda Makineleri olarak faaliyet Alanlarımız; Ham Susam işleme ve Kabuk Soyma Makineleri, Tahin Makineleri, Helva Makineler, Lokum Makineleri, Çikolata Kaplama Makineleri, Pişmaniye Açma Makineleri, Kaymak Şekeri Makineleri ve Helva bar-Krokan Makinelerinde faaliyet göstermekteyiz. Suudi Arabistan, Dubai, Katar, Mısır, Ukrayna, Hollanda, İngiltere, Belçika, Fransa, Libya, Ürdün, Cezayir, Kıbrıs gibi ülkelerde Makineler Kurarak Hizmet Vermiştir.

  • 2456

    Mutlu Müşteri

  • 640

    Farklı İşletme

  • 3250

    Teknik Servis

Misyon & Vizyon

Misyonumuz


Günay Gıda Makine Olarak yeni teknoloji ile üretilen Makinelerimiz yüksek iş Ahlakımız ile mutlu müşterilerimizin, Çalışanların ve iş arayan kitlenin ilk tercihi olmak iş disiplini ve özverisiyle çalışarak Müşteri ve elemanlarımızın memnuniyetini ön plana çıkarmak firmamızın isteği doğrultusunda üretim yaparak ihtiyaçları olan servis, Montaj ve Aylık-Yıllık bakımları gibi isteklerine Kaliteli ve İşini bilen ekibimizle'de destek sağlamaktadır.

Vizyonumuz


Dıda Makineleri Sektöründe dayanıklı ve kaliteli üretimimizle teknolojinin yenilik ve kolaylıklarını kullanarak Müşterilerimizi ve çalışanlarımızı memnun etmek ve tercihler arasında tek firma olmaktır.